Sürekli Embriyo İzleme Sistemi – http://www.mehtappolat.com
WhatsApp (0530) 011 41 33

Sürekli Embriyo İzleme Sistemi

Embriyolarınızın Her Anını Takip Etmek İstemez misiniz?

 Sürekli Embriyo İzleme Sistemi ile embriyolar artık daha yakından takip ediliyor.

 

Embriyolar, tüp bebek laboratuvarlarında, inkübatör denen özel cihazlarda tutulmaktadır. Embriyolar mikroenjeksiyon işleminden sonra inkübatörlere kaldırılmakta ve her gün sadece bir kez inkübatör dışına çıkarılarak mikroskop altında, hücre sayısı ve kalitesi açısından değerlendirilmektedir.

Klasik değerlendirmede anlık özelliklere göre seçim yapılırken en son teknoloji ile üretilen sürekli embriyo izleme sistemi inkübatörü sayesinde, embriyonun döllenme, bölünme seyrinin takibi ve bölünme anormalliği olan embriyoların tespiti mümkün olabilmektedir. Cihaz içinde bulunan özel kameralar sayesinde, embriyolara zarar vermeyecek şekilde 20 dakika da bir görüntüleme yapılmakta ve bu görüntüler bilgisayar ekranında izlenebilmektedir. Aynı zamanda embriyonun dış ortama hiç çıkarılmaması sayesinde, embriyo hem oksijen ve karbondioksit düzeyleri hem de ısı açısından strese girmeden takip edilmektedir.

Bu sayede doğru embriyonun yani gelişimi en normal olan ve tutunma ihtimali en yüksek olabilecek embriyonun seçimi yapılabilmekte ve bu da gebelik oranlarının daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Gebelik oranlarının daha yüksek olmasının nedenleri,

 

 

 

 

Google+